Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MC Plastik, 20 yıllık sektör tecrübesi ile ortaklar tarafından kurulmuştur. 2016 yılında 1000 tona ulaşan üretim kapasitesi ile sektöre öncülük etmiştir.

Ürünlerini yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor.

Ürünlerin yüksek kalitesini ön planda tutmak, üretim kapasitesini artırmak ve yeni ürünleri en kısa sürede müşterilerinin beğenisine sunmak için kalıp ve makine ekipmanları yatırımlarını her yıl artırarak devam etmektedir.

Sektörde kalıcı olmak ve şirket profilini sürekli büyüyen bir firma olarak sürdürmek için yüksek disiplinli, planlı ve programlı faaliyetlerini yürütmekte ve mazeret değil çözüm bulan bir mottoya sahip olmaktan gurur duymaktadır.

VİZYONUMUZ

Çevre dostu, yeniliklere açık, topluma ve şirkete faydalı, evrensel değerleri ön planda tutan bir dünya vatandaşı anlayışıyla üst düzey ürünler üreterek çalışmak ve hareket etmek. Toplumun acil sorunlarının üstesinden gelmek için en son yenilikleri üreterek ve sürdürülebilir değer yaratarak gelecek nesillere daha rahat, güvenli ve daha güvenli bir dünya bırakmak.

MİSYONUMUZ

Doğaya dayalı verimli, etkili ve kaliteli ürünler üretmek. Standart altı ürünler yerine dünya standartlarına uygun kaliteli çevreci ürünler üreterek insanların kullanımına sunmak. Ürün geliştirmede müşteri gereksinimlerine ve memnuniyetine öncelik vererek topluma sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde en iyi olmak ve onu sürdürülebilir kılmak.

+ 0
Sektör Tecrübesi
+ 0
Üretim Kapasitesi
+ 0
Mutlu Müşteri
+ 0
Personel

İŞ ORTAKLARIMIZ

Konuşmaya Başla
1
Merhabalar, daha fazla bilgi almak için mesaj atın!